Siseviimistlus ja Sisetööd

Rectangle 7 2

Kõikvõimalikud sisetööd

Sisetööde teostamisel ei ole probleemiks vajadusel ka lammutamine, ja kanalisatsiooni tööde teostamine ning veetorustiku paigaldus.
Teostame probleemideta põrandate soojustamise, armeerimise ja põrandaküttetorustiku paigaldamise, põranda betoneerimisel kasutame koostööpartnerit kelle tööga võib 100% rahule jääda ka nõudlikum klient.
Puitkarkass põrandad valmistame täielikul ise ja igasuguse mureta. Põrandakatteks paigaldame kas naturaalse laudpõranda, laudparketi või laminaatparketi igal juhul on meil piisav kogemus tööde kvaliteetseks teostamiseks.
Vajadusel paigaldame PVC katte või plaadime, piisavad kogemused ka nende katete puhul olemas.

Rectangle 7 4

Kipsitööd

Teostame kvaliteetselt kipsitöid nii vaheina ehitades, kui ka lagede tegemisel. Vajalik kogemus on olemas nii metallkarkassi kasutades, kui ka kertopuukarkassi. Kipsitöid oleme teostanud vähemalt 40 eramul.
Lagede puhul paigaldame lisaks kipsile ka erinevaid laepaneele, nii puit kui ka MDF. Soovi korral paigaldame ripplae või tekitame laele allalasu ja paigaldame sinna mistahes laekatte.
Kui on soov siis ehitame välja sauna, eramutesse sauna ehitamise kogemus on kindlalt 25-30 korral.
Sauna ja pesuruumi ehitades jälgime hoolega, et alati oleks olemas piisav tuulutus saunapaneeli taga ja vajadusel pesuruumi laepaneeli taga. Pesuruumi vesieristust teostame äärmise hoolikusega ja jälgime, et kõik torude ja kaablite läbiviigud saaksid korralikult tihendatud ning põrandatrapp oleks paigaldatud samuti vettpidavalt.

Plaatimistööd

Ka plaatimistöödega saame hakkama muredeta nii märgades ruumides kui ka kuivades ruumides nii seina kui ka põrandaga, soovi korral ka laega. On kogemus olemas ka välistrepi plaatimises.
Välisseina puhul jälgime hoolikalt vajadusel aurukilet või paberit, et ei jäeks märkamata pisematki auku või pragu millest võib õhk läbi minna. Hoolikalt tihendame kõik läbiviigud nii seintes kui ka lagedes. Soojustusmaterjalide paigaldamisel on meil kogemus nii kivivilla kui ka klaasvilla paigalduses, nii ekovilla plaatidena kui ka puistevillana paigaldamises.
Kui on vaja teeme maalritööd ja paigaldame köögimööbli, soovi korral aitame ka kolimisega.
Ei ole asju millega inimene hakkama ei saa, kui ta vaid tahab.

KONTAKTID

+372 521 3863

SAADA SÕNUM