Kvaliteetsed Fassaaditööd

Rectangle 4 2 1

Suur kogemus

Fassaadi töödena oleme teostanud põhiliselt puit voodrilaua paigaldust nii horisontaalsena kui ka vertikaalsena, värvitud lauda ja ka peitsitud lauda mille kinnitus on 2,5*60mm liim- kammnael.
On olnud ka eritellimusel teostatud fassaadi töid, nagu näiteks Kuningaspaneel (50mm*300mm liim-,puitpaneel) mis on toodetud vastavalt fassaadile, et ei tekiks seinale liitekohti. Maja välisnurgad oleme sel juhul lõikanud 45 kraadise nurga alla, et ei peaks paigaldama välisnurkadele peitelauda. Sellise voodri kinnituseks kasutasime 6*120mm puidukruve mis on mõeldud kasutamiseks välitingimustes.
Välisvoodrilauaks oleme kasutanud ka eeltöödeldud siberi lehis voodrilauda, eeltöödeldud raudsulfaadiga kuna see aine muudab laudise välimuse halliks ja tundub, et tegemist on väga vana materjaliga. Tulemuseks on äärmiselt huvitav fassaad.
Kuna siberi lehis on väga vaigune puit siis peab seda käsitlema äärmise hoolikusega, päikese käes vaik kristalliseerub ja laud muutub väga kõvaks ja hapraks. Kinnitusvahendina mõistlik kasutada kruvi ning augud soovitatav ette puurida, et lauda lõhki ei lööks.

Rectangle 7 4

Fassaadid nii Eestis kui ka Soomes

On paigaldatud ka tööstushoonetele plekkfassaadi nii Eestis kui ka Soomes.
Oleme Puitkarkass majadele paigaldanud ka AQUAPANEL plaati mis hiljem armeeritakse klaasfiiber võrguga ning kaetakse struktuurkrohviga. Maja välimus on täpselt nagu kivimaja, kuid tegelikult on fassaad tagant tuulduv.
Samuti on suur kogemus fassaadide soojustamisel PENOPLAST (EPS) plaatidega, selliseid fassaade on tehtud umbes 30-40 eramajal ning umbes 10 kortermajal ja ärihoonel.
Kahele eramule oleme fassaadi soojustuseks paigaldanud ka fassaadivilla ja katnud selle peale klaasfiiber võrguga armeerimist mineraalkrohviga, et hoone hingaks.
Puitkarkass eramu fassaadile oleme paigaldanud ka spetsiaalse EPS plaadi mis kinnitub eelnevalt paigaldatud plastik siinidele, et ei peaks kasutama soojustuse kinnitamiseks liimsegu.
Proovime alati leida parima lahenduse kliendi soovidele ning tööd teha alati nii nagu teeks seda endale, sest ära tee kunagi teistele seda mida sa ei taha, et sinule tehakse.

KONTAKTID

+372 521 3863

info@kruusamagigrupp.ee

SAADA SÕNUM